TVSeria M90H55M90EUX
- Mini LED
- 144 Hz Refresh Rate
- Jasność do 1300 nitów
- Wydajny procesor i duża pamięć
- Google TV & Pilot Solarny
Specyfikacje techniczne
Główne cechy
| Nazwa produktu | H55M90EUX |
| Kod produktu | 36200097 |
| Kod kreskowy | 6976454831283 |
| Producent | Qingdao Haier Optronics Co. Ltd. |
| Rozmiar ekranu (cale) | 55 |
| Technologia panelu | Mini-LED |
| Rozdzielczość | 3840*2160 |
| Definicja panelu | 4K |
Parametry techniczne
| Dostępna aplikacja IoT | hOn |
Wyświetlacz
| Typ panelu | D-LED |
| Aktywny obszar ekranu (cale) | 54,6 |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| HDR10 | Tak |
| Dolby Vision | Tak |
| Tryby wielu obrazów | Tryb użytkownika |
| Oszczędzanie energii | Tak |
| MEMC | Tak |
| Gama kolorów | QLED |
| Przekątna ekranu (cm) | 138 |
Smart TV
| Smart TV | Google TV |
| System | Google TV |
| Aplikacje Sklep Google Play | Tak |
| Aplikacje Google Assistant | Tak |
| Sterowanie głosowe w dalekim polu | FFGA (duży zasięg z Asystentem Google) |
| Chromecast | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| HBBTV | Tak (tylko funkcja) |
Dzwięk
| Dźwięk otoczenia (symulacja) | Tak |
| dbx-tv | Tak |
| Dolby Atmos | Tak |
| Wat/kanał (7% THD) | 2* 15W Speaker + 20W |
| Tryby Multi-Audio | Tryb użytkownika |
Łączność
| Wejście HDMI | 2* HDMI 2.1 at 4K144Hz + 2* HDMI 2.1 at 4K60Hz |
| Wejście tunera | 2 |
| Gniazdo słuchawkowe | 1 |
| Porty USB | 2 (USB 2.0) |
| Bluetooth | 5.2 |
| WIFI | Wi-Fi 6, dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), 2T2R, 802.11 a/b/g |
| Wejście kompozytowe | 1 |
| Wspólne wejście audio | 1 (Shared with Composite Input) |
| Ethernet LAN | 1 |
Wydajność i zużycie energii
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Zapotrzebowanie na moc w standardowym zakresie dynamiki (SDR) - W | 77 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie High Dynamic Range (HDR) | G |
| Zapotrzebowanie na energię w trybie High Dynamic Range (HDR) - W | 185 |
Wymiary
| Wysokość produktu | 748 |
| Szerokość produktu (mm) | 1229 |
| Głębokość (mm) | 255 |
| Wysokość produktu w opakowaniu (mm) | 798 |
| Szerokość produktu w opakowaniu (mm) | 1320 |
| Wysokość produktu w opakowaniu (mm) | 140 |
| Standardowe uchwyty ścienne (VESA) [mm] | 400x300 |
| Waga netto (kg) | 14,2 |
| Masa netto (bez podstawy) | 13,8 |
| Waga brutto (kg) | 17,4 |