TVSeria C95H65C95EUX
- Google TV & Pilot Solarny
- Wydajny procesor i duża pamięć
- 144 Hz Refresh Rate
- Przedni soundbar Harman Kardon
- OLED
Specyfikacje techniczne
Główne cechy
| Nazwa produktu | H65C95EUX |
| Kod produktu | 36200103 |
| Kod kreskowy | 6976454832662 |
| Producent | Qingdao Haier Optronics Co. Ltd. |
| Rozmiar ekranu (cale) | 65 |
| Technologia panelu | OLED |
| Rozdzielczość | 3840*2160 |
| Definicja panelu | 4K |
Parametry techniczne
| Dostępna aplikacja IoT | hOn |
Wyświetlacz
| Typ panelu | OLED 120Hz |
| Aktywny obszar ekranu (cale) | 65 |
| Częstotliwość odświeżania | 100/120Hz |
| HDR10 | Tak |
| Dolby Vision | Tak |
| Tryby wielu obrazów | Tryb użytkownika |
| Oszczędzanie energii | Tak |
| MEMC | Tak |
| Gama kolorów | OLED |
| Przekątna ekranu (cm) | 165,1 |
Smart TV
| Smart TV | Google TV |
| System | Google TV |
| Aplikacje Sklep Google Play | Tak |
| Aplikacje Google Assistant | Tak |
| Sterowanie głosowe w dalekim polu | FFGA (duży zasięg z Asystentem Google) |
| Chromecast | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| HBBTV | Tak (tylko funkcja) |
Dzwięk
| Dźwięk otoczenia (symulacja) | Tak |
| dbx-tv | Tak |
| Dolby Atmos | Tak |
| Wat/kanał (7% THD) | 2* 12W + 20W Harman Kardon speaker |
| Tryby Multi-Audio | Tryb użytkownika |
Łączność
| Wejście HDMI | 2* HDMI at 4K120Hz + 2* HDMI VRR ALLM EAR |
| Wejście tunera | 2 |
| Gniazdo słuchawkowe | 1 |
| Porty USB | 2 (USB 2.0) |
| Bluetooth | 5.2 |
| WIFI | Wi-Fi 6,dual-band(2.4GHz/5GHz),2T2R,802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Wejście kompozytowe | 1 |
| Wspólne wejście audio | 1 (Shared with Composite Input) |
| Ethernet LAN | 1 |
Wydajność i zużycie energii
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Zapotrzebowanie na moc w standardowym zakresie dynamiki (SDR) - W | 92 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie High Dynamic Range (HDR) | F |
| Zapotrzebowanie na energię w trybie High Dynamic Range (HDR) - W | 101 |
Wymiary
| Wysokość produktu | 891,2 |
| Szerokość produktu (mm) | 1445 |
| Głębokość (mm) | 295 |
| Wysokość produktu w opakowaniu (mm) | 1015 |
| Szerokość produktu w opakowaniu (mm) | 1660 |
| Wysokość produktu w opakowaniu (mm) | 190 |
| Standardowe uchwyty ścienne (VESA) [mm] | 300x300 |
| Waga netto (kg) | 29,6 |
| Masa netto (bez podstawy) | 23,85 |
| Waga brutto (kg) | 37,2 |