TVSeria S80H75S80FUX
- QLED 4K
- 120 Hz Gaming
- Wydajny procesor i duża pamięć
- Google TV & Pilot Smart Remote
- Dolby Audio
Specyfikacje techniczne
Główne cechy
| Nazwa produktu | H75S80FUX |
| Kod produktu | 36200113 |
| Kod kreskowy | 6976454833621 |
| Producent | Qingdao Haier Optronics Co. Ltd. |
| Rozmiar ekranu (cale) | 75 |
| Technologia panelu | QLED |
| Rozdzielczość | 3840*2160 |
| Definicja panelu | 4K |
Parametry techniczne
| Dostępna aplikacja IoT | hOn |
Wyświetlacz
| Typ panelu | D-LED |
| Aktywny obszar ekranu (cale) | 74,6 |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| HDR10 | Tak |
| Dolby Vision | Nie |
| Tryby wielu obrazów | Tryb użytkownika |
| Oszczędzanie energii | Tak |
| MEMC | Tak |
| Gama kolorów | Normalny |
| Przekątna ekranu (cm) | 189 |
Smart TV
| Smart TV | Google TV |
| System | Google TV |
| Aplikacje Sklep Google Play | Tak |
| Aplikacje Google Assistant | Tak |
| Sterowanie głosowe w dalekim polu | Nie posiada |
| Chromecast | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| HBBTV | Tak (tylko funkcja) |
Dzwięk
| Dźwięk otoczenia (symulacja) | Tak |
| dbx-tv | Tak |
| Dolby Atmos | Nie |
| Wat/kanał (7% THD) | 2* 10W + 2*12W Speaker |
| Tryby Multi-Audio | Tryb użytkownika |
Łączność
| Wejście HDMI | 4* HDMI 2.1 ALLM Compliant |
| Wejście tunera | 2 |
| Gniazdo słuchawkowe | 1 |
| Porty USB | 2 (USB 2.0) |
| Bluetooth | 5.1 |
| WIFI | Wi-Fi 5,dual-band (2.4 GHz/5GHz),2T2R, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Wejście kompozytowe | 1 |
| Wspólne wejście audio | 1 (Shared with Composite Input) |
| Ethernet LAN | 1 |
Wydajność i zużycie energii
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zapotrzebowanie na moc w standardowym zakresie dynamiki (SDR) - W | 106 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie High Dynamic Range (HDR) | G |
| Zapotrzebowanie na energię w trybie High Dynamic Range (HDR) - W | 146 |
Wymiary
| Wysokość produktu | 1006,2 |
| Szerokość produktu (mm) | 1668,1 |
| Głębokość (mm) | 345,1 |
| Wysokość produktu w opakowaniu (mm) | 1103 |
| Szerokość produktu w opakowaniu (mm) | 1840 |
| Wysokość produktu w opakowaniu (mm) | 177 |
| Standardowe uchwyty ścienne (VESA) [mm] | 400x300 |
| Waga netto (kg) | 22,9 |
| Masa netto (bez podstawy) | 22,5 |
| Waga brutto (kg) | 32,8 |